Porovnajte ceny od 31 € do 129,9 € v 2 e-shopoch:
Eglo 99032 - LED RGB Stmievateľný luster na lanku TABANERA-C 1xE27/9W/230V
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 31 € do 129,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 96 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 27. 5. 2026 - 129,9 €
- 5. 2. 2026 - 129,9 €
- 27. 5. 2026 - 129,9 €
- 5. 2. 2026 - 129,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Světlo sa ubiera novým smerom - EGLO connect Nepotrebujete Wi-Fi ani adaptér. Nastaviteľné chytrým telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom. Bluetooth s malou spotrebou energie. Bezplatná aplikácia na Android a iOS - AwoX Smart CONTROL. Vďaka funkcii RGBW je možné jednoducho meniť farby svetla vrátane bielej.Plynulé stmievanie svietidla (0-100%).2700K teplá biela - 6500K studená biela.Výber z 16 miliónov farieb - RGB.Nastavenie prednastavených farieb. Možnosť nastavenia času na zapnutie a vypnutie svietidla. Svietidlá je možné ovládať ovládačom aj mobilným telefónom súčasne. Diaľkový ovládač nie je súčasťou balenia - je možné dokúpiť (pozri súvisiace položky nižšie).
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Funkcie | Ovládanie telefónom/Inteligentné osvetlenie/Stmievateľné mobilným telefónom |
| Štýl | Ostatné |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Typ | Luster na lanku |
| Miesto | Obývačka/Kuchyňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 806 lm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 9 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Series | GENTIS Luxera |
| Výrobca | Eglo |
Podobné produkty

Podnožka OLLERA bronzová 775772
Na odoslanie o 1 týždeň
Podnožka OLLERA zelená 775765
Na odoslanie o 1 týždeň
Servírovacia misa CAVIANO biela 774034
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenský stôl RION 130x70 cm s keramickou doskou, čierny mramor
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sivá rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
Skladom
Orion Chlebník BLACK, plech/bambus, 30 x 19,5 x 14,5 cm
Skladom
TV kreslo ALVI s elektrickým polohovaním — látka, sivá, nosnosť 130 kg
SkladomDoprava zadarmo
Biela plyšová kravička s rohmi Cow Plush - 34*21*48 cm
Skladom
Noela Okrúhly jedálenský stôl v dekore čierneho dreva ORBIS 80
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Noela Okrúhly jedálenský stôl v dekore hnedého dreva ORBIS 100
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
AKCIA Sivá barová stolička VELVET KAST s čiernou nohou II. akosť
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sada brúsnych kameňov na nože PALITAN
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohový pracovný stôl LWD136WF01
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Stolík AVENBERG NORDEN 55
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Noela Okrúhly jedálenský stôl v dekore hnedého dreva ORBIS 80
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Barová stolička Marilla, otočná, s nastaviteľnou výškou – béžová (54840004)
SkladomDoprava zadarmo
TRES Study Exclusive umývadlová batéria bez podomietkového telesa čierna matná 26285305NM
Skladom
Noela Konferenčný stolík s čiernym rámom TABULA 90
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Barová stolička Marilla, otočná, s nastaviteľnou výškou – tmavosivá (54840003)
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, biela/dub artisan Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
VÝPREDAJ Crystalex Poháre BARLINE 280 ml
Skladom
Zinkový antik kovový svietnik na úzku sviečku s kvetom Flower - Ø 12*9 cm
Skladom
Jedálenský stôl AVENBERG ORBIS Ø100 hnedý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
VÝPREDAJ Crystalex Poháre IDEAL 380 ml, 1 ks
Skladom
Metrážny koberec Shaggy Silky 74 béžový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Puf AVENBERG STORAGE
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jedálenský stôl AVENBERG ORBIS Ø80 hnedý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Podložka pod tanier FEMELO modrá 774232 (2 ks)
Na odoslanie o 1 týždeň
Noela Jedálenský stôl s keramickou doskou v dekore čierneho mramoru CERAMON 140
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa s posuvnými dverami 200 cm PRIMO so zrkadlom biela matná MES PRIMO SZP1/1/W/W/0/AL

Set - 2 ks Otočná jedálenská stolička AVENBERG TESSA tmavosivá
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa s posuvnými dverami 200 cm PRIMO so zrkadlom sivá matná MES PRIMO SZP1/1/B/SR/0/AL
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



