


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Top Light máme skladom za cenu 36.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 600 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 41 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Series | OUTDOOR LIGHT Top Light, Imola Top Light |
| Výrobca | TOP LIGHT |

Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom

Nástenné
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Závesné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom

Nástenné
Skladom


Nástenné
Skladom
Stojanové, plastové
Skladom
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Závesné, plastové
Skladom
Závesné
Skladom
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, plastové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo