Odporúčame
Rustikálna podnožka Wersal W - wenge / krémová (Prestige-A3 61)
Rozmery 34×47×38 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 254 €
- 1. 7. 2024 - 254 €
- 4. 4. 2024 - 232 €
- 15. 1. 2024 - 220 €
Popis produktu
Chutnú podnožku WERSAL W z kolekcie Wersal si okamžite obľúbite, nakoľko Vám poskytne zaslúžený oddych. Rozmery podnožky sú (ŠxHxV): 47,5x38,5x34,5 cm. Podnožka sa pýši honosným farebným prevedením wenge. Na čalúnenie bola použitá krémová látka Prestige-A3 61. Čaro minulosti nikdy nepominie. Vneste jedinečnú atmosféru histórie aj do Vášho domova s rustikálnou kolekciou Wersal. Dokonalý dizajn, premyslené tvary a ladné krivky charakterizujú túto unikátnu kolekciu.
Rozmery
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 34 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Čistá váha výrobcu | 7.6 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 8 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.12 m3 |
| Značka | TARANKO |
| Typové označenie | Wersal W |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Wenge / krémová (Prestige-A3 61) |
| Prevedenie poťahu | Krémová |
| Označenie prevedenia poťahu | Prestige-A3 61 |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (sekundárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Masív / látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | TARANKO |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
