Hlavné menu
Inšpirácie

Vykúzlite si jarnú atmosféru u vás doma.

Neviete sa dočkať jari? Nechajte svoj domov rozkvitnúť! Je to tak jednoduché - pustite sa do presádzania a spravte si radosť s doplnkami v pastelových farbách či s kvetinovými vzormi, ktoré vám každý deň vylepšia náladu.

Je na čase, rozveseliť si domov veselými farbami a jarnými dekoráciami, ktoré vám zdvihnú náladu. Na jar sa už teší aj Mária, ktorú poznáte na Instagrame pod menom @living.with.mary. Inšpirujte sa a pozrite sa ako si Mária vykúzlila doma jarnú náladu.

Presádzanie rastlín k jari neodmysliteľne patrí.

Aby vám šlo presádzanie od ruky, záhradné náradie z Biana vám rozhodne pomôže a uľahčí starostlivosť. Svoje o tom vie aj Mária. Doprajte svojim kvetom a bylinkám okrem láskyplnej starostlivosti aj krásne kvetináče, vďaka ktorým bude váš domov plný farieb. Či už hľadáte kvetináče pre bylinky alebo izbové rastliny, na Biane si určite vyberiete.

Oblečte spálňu do jarného kabátu.

Stačí niekoľko malých pestrejších detailov a zmena je na svete. Vymeňte zimné obliečky za svieže farby. Ak zvolíte bielu farbu, pridať môžete dekoračné vankúše s jemnými vzormi, ktoré zmenia spálňu na kvetinové pole a zároveň vás naplnia čerstvosťou a pozitívnou energiou. Jednoducho čokoľvek, čo vo vás vyvoláva príjemný pocit a dobrú náladu. Na Biane sme pre vás nažehlili stovky obliečok s jarnými motívmi.

A ako vítate jar vy? Podeľte sa s nami! Označte na Instagrame náš profil @biano.sk alebo použite hashtag #bianosk