Hlavné menu
Inšpirácie

Ako byť hygge: Trendy v nábytku a materiáloch pre váš domov

Spokojný život a útulné bývanie - to je hygge. V tomto koncepte ide najmä o to, ako si vytvoriť atmosféru šťastia a spokojnosti v bývaní a ako sa tešiť aj z maličkostí. Tipy na vytvorenie hygge atmosféry vám prezradí @olinocka.

Hygge podľa @olinocka: 
To je obľúbená šálka kávy a koláč. K tomu dobrá kniha, časopis, deka alebo pléd v odtieňoch sivej, hnedej, prípadne bielej. Vychutnávanie si popoludňajšej pauzy v pohodlnom domácom oblečení s horiacimi sviečkami v pozadí... Keď celý tento odpočinok dotvára pohľad na dekorácie ako sú vázy, svietniky a kvetináče s izbovými rastlinami... V jemných, neutrálnych, ale aj prírodných farbách.
K vytvoreniu hygge atmosféry môžete použiť vankúše s rôznymi štýlmi obliečok – pletené, so strapcami, plyšové, ale aj klasické bavlnené. Deky a plédy v odtieňoch sivej, hnedej, bielej, béžovej, ktoré nájdete na Biane. 
Nábytok vo farbe dreva v kombinácii s bielou farbou doplnené o doplnky v sivej, bielej a hnedej farbe. Dekorácie z keramiky, dreva, kovu. Prírodné vonné sviečky. Čerstvé kvety vo váze, ale aj suché trávy a izbové rastliny nesmú chýbať.

A čo znamená hygge pre vás? Zdieľajte s nami fotky na Instagrame! Označte náš profil @biano.sk alebo použite hashtag #bianosk

Nechajte sa inšpirovať našou novou kolekciou TU.