Recenzia e-shopu
Doporučujem tento obchod, ak sa náhodou stane, že dostanete chybný výrobok, obchod to vie promtne vyriešiť bez akýchkoľvek prieťahov. Dňa 19.1.26 som tovar reklamoval a 22.1.26 som prebral nový tovar z reklamácie.
Tovar mi bol doručený pomerne rýchlo, bol to však chybný výrobok a pravdepodobne použitý prinajmenšom na reklamné účely. Po reklamácii sa obchod zachoval z môjho pohľadu veľmi zodpovedne a čestne, keď mi bez akýchkoľvek okolkov poslal reklamovanú časť objednávky úplne novú, samozrejme elektrické vodiče k zapojeniu nebolo potrebné meniť, boli v poriadku v pôvodnej dodávke. Z mojej strany patrí obchodu moje poďakovanie a prianie, aby si robil vždy takéto dobré meno pri svojom podnikaní. Prajem veľa úspechov.
Nevýhody tohto obchodu nepoznám, z mojej skúsenosti nemá žiadne nevýhody.
Stiahnuté z Heureky