Preskočiť navigáciu, prejsť na obsah
Preskočiť obsah, prejsť na pätu

hodnotenia

4.5
1 260 hodnotení
5
989 x4
97 x3
46 x2
22 x1
106 x
4.7
1 109 hodnotení
5
950 x4
76 x3
38 x2
10 x1
35 x
4.6
1 223 hodnotení
5
1026 x4
80 x3
42 x2
13 x1
62 x

Používateľské recenzie

Zákazníci najčastejšie spomínajú

  • Rýchle dodanie (38%)
  • Spokojnosť zákazníkov (19%)
  • Dobré ceny (10%)
  • Nekvalitný alebo poškodený tovar (9%)
  • Oneskorené alebo nedoručené objednávky (8%)
  • Slabá komunikácia (4%)
Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Rýchle dodanie tovaru.

Dobrá komunikácia.

Tovar nižšej kvality. Prišiel mierne poškodený, ale funkčný.

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Spokojnosť

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Objednavka bola vybavena rychlo.

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Rýchle dodanie a lacnejšie ako maminej str.

Nemam

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Nekvalitný tovar nezodpovedá tomu co je v reklame klamete a uvádzate tel.cislo ktoré neexistuje tým sa k vám nedá dovolať a na maile nereagujete

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Nekvalitny tovar.,, tenká? Umelá hmota.., raz- dva praskne. Neodporucam.

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Pre mňa nevyhovujuci spôsob platby

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

S týmto obchodom som spokojná, dobrý výber sortimentu,dobrá komunikácia medzi obchodom a zákazníkom. Vždy mi doteraz prišiel tovar taký,aký som si objednala, až na túto poslednú objednávku . Tento krát namiesto kórejskej masky 10 kusov- mi prišla maska v tube, čo ma trošku sklamalo, pretože som si schválne objednávala masku v sáčkoch,to mi lepšie vyhovuje.

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

aj ked som si zaplatila skoršie dodanie , čakala som dlho , ale už ho mám a som spokojená

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Som spokojná s objednávkou aj vybavením.Iba by som odporúčala obchodu aby pri zakúpení tovaru ako je akumulátorová pílka doporučovali aj olej na mazanie spolu s kúpou.Ďakujem.

Stiahnuté z Heureky

Preskočiť pätu, prejsť na začiatok stránkyPrejsť na začiatok stránky