Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 492 €
- 4. 4. 2024 - 492 €
- 15. 1. 2024 - 495 €
Popis produktu
Vitrína HILARD AR3 Vám uľahčí život a nastolí v miestnosti štýl a poriadok. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 113x44x165 cm. Vitrína poskytuje úložný priestor v podobe štyroch zásuviek, skrinky a políc ukrytých za dvierkami so sklom. Kovové úchytky a farebné prevedenie dub stirling elegantne dopĺňajú jej krásny vzhľad. Navoďte romantickú a príjemnú atmosféru vo Vašej obývačke pridaním LED osvetlenia v bielej farbe. Sektorový systém HILARD je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesková doska), ale na prvý pohľad pôsobí, akoby bol zhotovený z masívu. Materiál dosiek má totiž hrúbku až 5 cm, navyše nábytok disponuje odolnými ABS hranami. Konečný očarujúci výsledok dotvára 3D efekt, ktorý zvýrazňuje kresbu dreva, preto už nik nebude pochybovať, že Hilard nie je trvácny, pevný a kvalitný. Nábytok je dodávaný v demonte. So sektorovým nábytkom Hilard Vám už nič nezabráni vyskladať si interiér snov.
Rozmery
| Šírka: | 113 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 165 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Sklo |
| Dekor | Dub |
| Osvetlenie | Ano |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1477 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 83.5 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Hilard AR3 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub stirling |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Sklo |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet poličiek | 3 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Prišlo rozbité sklo a za 3 týždne neodpovedali na reklamáciu
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom


