Odporúčame
Rozkladacia pohovka Fasta - smaragdová
Rozmery 85×104×180 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 554,75 €
- 30. 1. 2025 - 554,75 €
- 26. 5. 2026 - 554,75 €
- 30. 1. 2025 - 554,75 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka FASTA Vám rada poslúži, či už si chcete len tak pozrieť TV alebo si oddýchnuť po náročnom a dlhom dni. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 211x83x85cm, vďaka funkcii rozkladu ponúka lôžko s rozmermi (ŠxH): 104x180 cm. Výšku sedu má 45 cm, hĺbku sedu 52 cm a výška spodného priestoru od podlahy má 18 cm. Dva dekoratívne vankúšiky sú súčasťou pohovky a radi Vám budú robiť spoločnosť. Fasta je čalúnená látkou Velvet v šarmantnej smaragdovej farbe a na čare jej pridáva kovová konštrukcia vo farebnom prevedení gold chróm zlatý. Molitanová výplň zabezpečí komfort a pekný tvar pohovky. Opierky na ruky zvýšia pocit relaxu na maximum. Pohovka je dodávaná v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 104 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 180 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.613 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 48 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Fasta |
| Hĺbka sedadla (cm) | 52 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 104 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 180 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 104 x 180 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Smaragdová |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Označenie prevedenia poťahu | Velvet |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Nožičky | Kovové |
| Doplňujúce informácie | Molitánové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom






















