
Moderný biely reflektor pre 1-fázový koľajnicový systém - Slimline Avery
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Briloner máme skladom za cenu 8.99 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Pätica | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 5,5 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Dekor dreva | Kaučukovník |
| Štýl | Ostatné |
| Series | RETRO Briloner |
| Výrobca | Briloner |

LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, chrómová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniLED, v modernom štýle, povrchová
SkladomLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomV modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
S napätím 230V, povrchová, atypická
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, povrchová, platová
SkladomLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle
SkladomLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
S napätím 230V, povrchová, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, kovová, inteligentná
SkladomLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, kovová
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, s halogénovou žiarovkou
Skladom
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
Skladom
LED, zapustená, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
LED, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, povrchová, drevená
SkladomV modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
LED, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo