



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Searchlight máme skladom za cenu 122.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Viaceré v skupine |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E14 |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Series | DATTO Helam, FLUSH Searchlight |
| Výrobca | Searchlight |

V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
SkladomV modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo