








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Výhodná sada svietidla a 1x LED žiarovky E27/6W/230V. Moderné, dizajnové a praktické svietidlo. Svietidlo vhodné do obývacej izby či chodby. Svietivosť LED žiarovky je 500 lm a je porovnateľná s 35 W klasickou žiarovkou. LED žiarovka nie je stmievateľná. Vhodné iba do vnútorných priestorov (IP20). Záručná doba: 36 mesiacov.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Ekologické | Ano |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Chodba |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E27 |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 500 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Tvar | Guľatý |
| Series | JUPITER Polux, SPOTSPOT |
| Výrobca | Polux |

V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
Chrómová, povrchová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, inteligentná
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dniV modernom štýle, povrchová
Skladom
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V retro štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s halogénovou žiarovkou, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, výklopná
Skladom
V škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Povrchová, kovová, platová
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo