


Rozmery 30×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sivá Obklad Gres 8,9 mm 1. trieda Imitácia Dreva R11 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do kúpeľne, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| 3d | Ano |
| Farba | Sivá |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Povrch | Mat |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Kvalita | 1. trieda |
| Oteruodolnosť pei | PEI 4 |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 29,5x120 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, Obývačka, WC, Terasa, Balkón, Chodba, Chodník, Záhrada, Bazén, Krb, Spálňa, Kancelária, Garáž |
| Druh | Obklad, Dlažba |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, Luxusný, Matný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Hrúbka | 8,9 mm |
| Séria | Belfast |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Protišmyk | R11 |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
30×120 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
20×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne

Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, kamenný
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Vonkajší, keramický, matný
Skladom
Matný, obdĺžnikový
Skladom
Vonkajší, matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, vonkajší, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajší, keramický, obdĺžnikový
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Na stenu, na podlahu, klasická
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×60 cm, protišmyková, vnútorná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, keramický, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Keramická, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom