


Rozmery 60×1 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžová Dlažba Gres 8,9 mm 1. trieda Imitácia Mramoru Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do kúpeľne |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Béžová |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Povrch | Lesk |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Oteruodolnosť pei | PEI 4 |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 120x60 |
| Miesto použitia | Spálňa, Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Kancelária, Obývačka, Chodba, Krb, Schody Interiér |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná |
| Druh | Dlažba, Obklad |
| Hrúbka | 8,9 mm |
| Vzhľad | Imitácia Mramoru, Luxusný, Lesklý |
| Séria | Cream Chamber |
| Počet kachličiek v balení | 2 ks |
| Kvalita | 1. trieda |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
40×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lesklý, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Matný, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne

120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
90×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Obdĺžnikový
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, matný, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Štvorcový
Skladom
Vonkajší, keramický, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Vonkajšia, vnútorná, s imitáciou dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Štvorcový
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne