Rychlé doručení.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 2,49 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Štýlová obliečka na vankúšik z toho najmäkšieho materiálu. Elegantné vločky v sivých a červených tónoch roztancujú vaše predstavy o rozprávkovej zime a ozdobia vašu spálňu i obývaciu izbu. Alebo poslúži aj ako nový kabát pre váš obľúbený cestovný vankúšik. Obliečka je z príjemného a hrejivého mikrovlákna - mikroflanel, má zapínanie na zips.
| Zapínanie | Zips |
|---|---|
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Biela |
| Materiál | 100% polyester |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery vankúša | 50 x 50 cm |
| Sušička | Nie |
| Veľkosť | 50 x 50 cm |
| Žehlenie | Nesmie sa žehliť |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Rychlé doručení.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Krásná teploučká deka
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
skvělý dárek
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
prijemne
sedia podla rozmeru
dobre spracovany zips, vydrzia
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Odporúčam.
jemné
dobre ušité
kvalitný materiál
ladí s ostatnými časťami tejto sady obliečok
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom

Saténová, štvorcová, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Bavlnená
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom