





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Multifunkčné kreslo RIVA je vybavené praktickou funkciou rozkladu a veľkým, priestranným úložným priestorom na posteľnú bielizeň, vankúše alebo deky. Vďaka jeho prevedeniu je vhodné ho umiestniť do detských izieb, kde bude vytvárať pokojnú zónu oddychu a relaxu pre Vaše ratolesti. Kreslo je vyrobené v príjemnom farebnom prevedení sivá (Alova 10) / čierna (Alova 04) a k dispozícii je aj v iných farebných prevedeniach. Plocha na spanie po rozložení má rozmer (ŠxH): 73x166 cm, ktorú je možné využívať na každodenný spánok. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 75x104x60 cm, výška sedu je 28 cm a váha kresla je 33 kg.
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 104 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Farba | Sivá |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.283 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 34 kg |
| Výška 2 | 60 cm |
| Čistá váha výrobcu | 33 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Riva |
| Výška od - do (cm) | 50 - 60 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 63 |
| Výška sedadla (cm) | 28 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 73 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 166 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 73 x 166 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá / čierna |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Alova 10 / Alova 04 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Rozkladacie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
vyhoda ulozneho priestoru
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

70×69×85 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 3 týždne
S nožičkami, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
106×73×95 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
84×102×109 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
84×100×86 cm, rozkladacie, kožené
SkladomDoprava zadarmo
77×88×73 cm, rozkladacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
84×102×109 cm, rozkladacie, s podnožkou
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×83×92 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
87×67×115 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klubové, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
98×90×94 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×75×104 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Skladom
102×67×90 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×71×76 cm, rozkladacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
90×76×75 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koženkové, klubové, v modernom štýle
Doprava zadarmo
87×59×65 cm, otočné, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
90×76×75 cm, TV, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×64×88 cm, ušiaky, v modernom štýle
Skladom
103×82×78 cm, polohovacie, s podnožkou
SkladomDoprava zadarmo
96×69×71 cm, ušiaky, s podnožkou
SkladomDoprava zadarmo
75×87×73 cm, s podnožkou, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73×57×57 cm, klubové, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
76×84×73 cm, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
92×72×80 cm, rozkladacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
84×102×109 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
76×84×73 cm, s vysokou opierkou, v rustikálnom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
75×87×73 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
75×87×73 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×87×73 cm, s podnožkou, TV
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
77×78×79 cm, polohovacie, s podnožkou
Doprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom