Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Aosta - čierna
Rozmery 90×140×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 350 €
- 11. 10. 2024 - 350 €
- 1. 5. 2024 - 400 €
Popis produktu
Moderná pohovka AOSTA si Vás získa na prvý pohľad najmä svojim hranatým prevedením a dokonalým prepojením farieb. Ak hľadáte menšiu, pohodlnú a modernú pohovku na zariadenie Vašej obývačky či pracovne, AOSTA je pre Vás tá správna voľba. Pohovka nespĺňa len požiadavky dokonalého dizajnu, ale je aj funkčným vybavením domova. Vďaka funkcii rozloženia vytvoríte z pohovky pohodlnú posteľ na každodenné prenocovanie s rozmerom (ŠxH): 140x200 cm. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 200x92x90 cm, výška sedu je 45 cm a váha sedačky je 93 kg. Bonusom sedačky je aj priestranný úložný priestor, pre odloženie vankúšov a posteľnej bielizne. Sedačku je možné postaviť kdekoľvek v otvorenom priestore, pretože je celočalúnená. Odolnosť a vynikajúce mechanické vlastnosti dodáva pohovke kvalitná látka a ekokoža, ktoré sú príjemné na dotyk a pocit pohodlia a mäkkosti zaručí použitá vysoko kvalitná pena a pohodlné opierkové vankúše. Farebné prevedenie pohovky je čierna (Berlin 02) / čierna (Soft 11), no je k dispozícii aj v iných farebných prevedeniach.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.9 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 95 kg |
| Výška 2 | 90 cm |
| Čistá váha výrobcu | 93 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Aosta |
| Výška od - do (cm) | 73 - 90 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 50 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 140 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 140 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Označenie prevedenia poťahu | Berlin 02 / Soft 11 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
























