

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Kanlux máme skladom za cenu 20.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | Halogénová |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Biela |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Chodba |
| Typ žiarovky | PAR16 |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Hĺbka zapustenia | 35 mm |
| Typ | Bodové svietidlo/Podhľadové svietidlo |
| Montážný otvor | 70 mm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Tvar | Guľatý |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Štýl | Ostatné |
| Series | SANI Kanlux, RITI Kanlux, MINI RITI Kanlux |
| Výrobca | Kanlux |

LED, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, s teplým bielym svetlom
Skladom
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, s halogénovou žiarovkou, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
LED, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle
Skladom
Povrchová, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
LED, s halogénovou žiarovkou, výklopná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s halogénovou žiarovkou, výklopná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle
Skladom
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, platová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
LED, platová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo