
Retro stolná lampa nabíjateľná IP44 smotanová - Granny
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Možnosť nastavenia svetelného jasu. Vstavaná batéria 2400 mAh umožní použiť lampu kdekoľvek. Batéria je dobíjaná štandardným konektorom Micro USB. Doba nabíjania 5 h. Doba svietenia 3 h.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 15 W |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Nabíjacia/Vypínač na tele svietidla/LED technológia |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 5 W |
| Typ | Stolná lampa |
| Miesto | Pracovňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Teplota chromatickosti | 3700-4200 K |
| Celkový svetelný tok | 200 lm |
| Napätie | 5 V |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Spôsob zapojenia | Na batérie |
| Kapacita | 2400 mAh |
| Series | TABLE LAMPS Platinet |
| Výrobca | Platinet |

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, so štipcom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle

So stmievačom, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, sklenená, japandi
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo