







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky, ktoré budú vyhovovať vašim predstavám, činnosti či nálade. LED Bodové stmievateľné svietidlo zo série Philips Hue. Možnosť prepojenia s Hue Bridge a ovládať svetlo pomocou mobilnej aplikácie. Užite si jemného svetla vďaka čiernemu bodovému svietidlu Philips Hue . Svetlo môžete ovládať cez mobilnú aplikáciu pomocou Bluetooth. Lze pridať až desať chytrých svetiel a ovládať ich jednoduchým stlačením tlačidla na vašom mobilnom zariadení, k rozšíreniu počtu pripojených svietidiel zakúpte Hue Bridge. Aplikácia Hue Bluetooth vám umožňuje ovládať chytré osvetlenie Hue v jednej miestnosti u vás doma. Chcete-li objaviť viac funkcií inteligentného osvetlenia, pripojte svietidlo k Hue Bridge - chytrú bránu zakúpite tu. Vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií série Philips Hue. Ak chcete celú konfiguráciu chytrého domáceho osvetlenia automatizovať, vytvorte si rutiny. Ovládajte svetlá, aj keď práve nie ste doma, a zaobstarajte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, ako sú senzory pohybu alebo chytré spínače. Svietidlo plne podporuje hlasové systémy. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete ovládať niekoľko svetiel, ale aj napríklad jediné svietidlo v miestnosti. Zariadenie podporuje protokol ZigBee - bezdrôtová komunikačná technológia. Možnosť nastavenia farebnej teploty bieleho svetla 2200 - 6500K. Balenie obsahuje Hue Dimmer diaľkové ovládanie. Svietidlo sa dá plynule stmievateľ. Viac informácií o HUE systéme nájdete v našom článku.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Výklopné | Ano |
| Hlavný materiál | Kov |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2200-6500 K |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 350 lm |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Inteligentné osvetlenie |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 5 W |
| Series | SPORT - WALL AND CEILING WA Philips |
| Výrobca | Philips |

LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
SkladomV modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Povrchová
Skladom
V škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Bronzová
Skladom
LED, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom

LED, v modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo