

Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vankúš Trevlig je vďaka výplni z dutého vlákna ideálny do izieb astmatikov a alergikov. Vankúš je ľahký, vzdušný a nadýchaný. Svojou veľkosťou sa hodí ako výplň do dekoračných obliečok.
| Šírka: | 40 cm |
|---|
| Typ | Klasický, Dekoračný |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Motív | Jednofarebný |
| Materiál povrchovej tkaniny | 100% polyester |
| Materiál výplne | Duté vlákno |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery vankúša | 40 x 40 cm |
| Sušička | Nie |
| Veľkosť | 40 x 40 cm |
| Zapínanie | Nie |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Materiál je príjemný, mäkký, poduška je dobre ušitá, s kvalitou som spokojná
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Rychlé vyřízení a kvalita top
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Měkoučký.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
málo výplně
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

50×70 cm, anatomický, bavlnený

Dekoračný, antialergický, bavlnený
Skladom
Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, anatomický, na spanie
Skladom
50×70 cm, na spanie, bavlnený
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Doprava zadarmo
50×70 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 3 dni
52×34 cm, anatomický, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru

Na spanie, antialergický, bavlnený
Skladom
43×43 cm, dekoračný, jednofarebný
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Skladom