Odporúčame
História cien
- 31. 5. 2026 - 225 €
- 22. 4. 2024 - 225 €
- 17. 4. 2024 - 113 €
- 3. 4. 2024 - 191 €
- 15. 1. 2024 - 225 €
Popis produktu
Vyskladajte si domov snov s kolekciou Zele. Vitrína ZELE REG1W1D/90 z tejto unikátnej kolekcie je tu k Vašim službám, aby sa postarala o Vašu dokonalú spokojnosť. Úlohou kolekcie Zele je vytvoriť harmonický a moderný domov, ktorý bude útočiskom pre celú rodinu. Sympatický vzhľad pramení v príjemnom a útulnom farebnom prevedení prírodného dreva dub wotan a bieleho lesku. Jednoduché línie a minimalistický dizajn zdôrazňujú charakter nábytku, ktorý vytvára ten pravý pocit domova a pokojnú atmosféru. Vitrína pozostáva z 2 častí rozdelených priečkou. Pravá časť s čiastočne presklenými dvierkami obsahuje tri plné a jednu sklenú policu. V ľavej časti sa nachádzajú štyri plné police. LED osvetlenie sklených políc nie je súčasťou vitríny, ale je možné si ho dokúpiť za príplatok. Rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 90x41x132,5 cm. Váha komody je 52,35 kg. Vyžaduje jednoduchú montáž, no po nej už môžete naplno využívať výhody tejto skvelej pomocníčky.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 132 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Dub |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Osvetlenie | Ano |
| Značka | BLACK RED WHITE |
| Typové označenie | Zele REG1W1D/90 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub wotan / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Fóliovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | BLACK RED WHITE |
Recenzie
Používateľské recenzie
Splnil moje očakávanie
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom








