









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré môžete ovládať na diaľku a pomôže vám vytvoriť ideálne svetelné podmienky, ktoré budú vyhovovať vašim predstavám, činnosti či nálade. LED RGB luster na lankách Philips zo série FLOURISH. Pustite do svojho domu farby a vytvorte tak jedinečný štýl, eleganciu a atmosféru. Zároveň získate veľmi výkonné osvetlenie, ktoré vykúzli tú správnu atmosféru pre každú príležitosť. Váš večierok už nikdy nebude ako predtým. Luster na lankách Flourish vyžaruje hladko teplé biele svetlo až po biele studené s širokým spektrom odtieňov. Rodina produktov White And Color Ambiance (WACA), RGB zabezpečuje kvalitné farebné svetlo - až 16 miliónov farieb. Luster môžete využiť samostatne, kedy ho budete ovládať cez Bluetooth aplikáciu, alebo ho zapojte do systému inteligentného osvetlenia cez Hue Bridge a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií. Vytvorte si tak inteligentnú domácnosť s Hue produktmi, produkty fungujú na protokole ZigBee, a preto ľahko prepojíte produkty iných značiek. Ovládanie pomocou aplikácie cez Bluetooth, získajte kontrolu nad svetlom vo svojom dome. Vďaka funkcii Bluetooth je možné prepojiť až 10 zariadení s vaším smartfónom. V prípade zakúpenia prepojovacieho zariadenia Hue Bridge, je možné zvýšiť limit pripojených zariadení až na 50 - môžete zakúpiť tu. Plne kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant. Viac informácií o HUE systéme nájdete v našom článku.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Stmievač | Ano |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Funkcie | Ovládanie telefónom/Stmievateľné mobilným telefónom/RGB |
| Celkový príkon svietidla | 39 W |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Počet spínacích cyklov | 50000 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 39 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 2000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3000 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 200 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 39 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Štýl | Ostatné |
| Series | HUE FLOURISH Philips |
| Výrobca | Philips |

LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED, kovový, sklenený
Skladom
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, japandi
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo