





Rozmery 140×200 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zababušte sa do tej najpohodlnejšej prikrývky s hrejivým baránkom. Dokonalá inovácia klasických prikrývok poslúži nielen všetkým veľkým zmrzlíkom, ale zabezpečí príjemný odpočinok celej vašej rodine. Z jednej stany klasické hebké mikrovlákno, z druhej strany nadýchaný a jemný baránok, ktorý zahreje aj v tých najväčších mrazoch. Samozrejmosťou je tiež mäkká antialergická výplň z klasického dutého vlákna. To všetko v kombinácii s klasickým prešitím proti posunu výplne tvorí dokonalú prikrývku pre ten najpohodlnejší a pokojný spánok.Prikrývka je opatrená certifikátom Öko-Tex Standard 100.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál výplne | Duté vlákno |
|---|---|
| Hrejivosť | Celoročné, Zimné |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Materiál povrchovej tkaniny | 100% polyester |
| Materiál výplne | Duté vlákno |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Sezónne využitie | Celoročné |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Som veľmi spokojná, ďakujem.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Přikrývka s beránkem, absolutní spokojenost. Měkká, teplá a dostatečně velká. Splnila moje očekávání.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Lehký a hřejivý
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Peřina je velmi teplá a příjemná.Spokojenos maximální.Doporučuji produkt.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
teplá a veľmi pekná
neviem, zatiaľ nič, máme ju len krátko
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
130×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch

140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Periny, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, celoročná, antialergická
Skladom
200×220 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, periny
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
140×220 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Periny, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, letná, antialergická
Doprava zadarmo