





Najlepšia cena za posledných 30 dní: 26,92 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha z kolkecie Inspire Pure s hrúbkou približne 2,8 mm a vzormi v praktických farbách je skvelým doplnkom pri zariaďovaní interiéru. PVC podlahy sú vodeodolné (pri správnej inštalácii), poskytujú komfort a eliminujú pocit studenej podlahy pod nohami. Dobre vedú teplo z podlahového vykurovania. Špecifikácia: hmotnosť: 1500g/m2
| Šírka: | 1 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Tmavý |
| Dekor | Dub |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Inspire |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.2 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 150 cm |

PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
18×1 cm, výška, priemer

Vinylová, dekor dub

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC
Na odoslanie o 5 dní
18×1 cm, výška, priemer

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

124×18 cm, výška, priemer

124×1 cm, výška, priemer

124×18 cm, výška, priemer

PVC
Na odoslanie o 5 dní
18×1 cm, výška, priemer

Vinylová, PVC, tmavá

124×18 cm, výška, priemer

PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
124×18 cm, výška, priemer

129×1 cm, priemer, laminátová
Skladom
18×7 cm, výška, priemer

124×18 cm, výška, priemer

124×18 cm, výška, priemer

124×1 cm, výška, priemer

PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
18×1 cm, výška, priemer

Vinylová, dekor dub

PVC, tmavá, dekor betón
Na odoslanie o 5 dní
124×18 cm, výška, priemer

124×18 cm, výška, priemer

124×1 cm, výška, priemer

100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní