






Rozmery 102×43×49 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 65,1 € do 306,83 €:
Materiál Sametová tkanina: Čierna Kov: Strieborná Rozmery Šírka: 43 cm Hĺbka: 49 cm Výška: 102 cm Výška sedu: 76 cm Šírka sedadla: 43 cm Hĺbka sedadla: 35 cm Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: 5,4 kg Vyhotovenie Barová stolička s opierkou a pohodlným sedadlom Jemný sametový poťah so štýlovým prešívaním Pevné kovové podnožie opatrené práškovým lakom Dodávané v demonte POZZA Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom , ktorý podčiarkuje jemný sametový poťah, dekoratívne vertikálne prešívanie a štíhle kovové podnožie. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarované sedadlo poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné i minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle i každodenné sedenie .
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 49 cm |
| Výška: | 102 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Materiál poťahu | Látka |
| Materiál | Kovové |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Farba | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Nosnosť | 110 kg |
| Poťah | Čalúnená |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 76 cm |
| Hmotnosť | 5,4 kg |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzhľad | Klasický |
| Opierka | Na nohy |
| Opierka chrbta | S opierkou chrbta |
| Tvar sedadla | Hranaté |
| Šírka sedáku | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 35 cm |

104×44×33 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
102×43×49 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
94×38-46×45 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovová, v modernom štýle, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
102×43×49 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, otočná, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
102×43×49 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
91×40-44×37 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×45×54 cm, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
110×64×48 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
91×40-44×37 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
94×54×58 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
99×55×46 cm, drevená, kovová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
104×44×33 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
103×53×56 cm, kovová, otočná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×51×54 cm, drevená, kovová
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
104×44×33 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, v modernom štýle, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
85×58×58 cm, plastová, v modernom štýle
Skladom
102×43×49 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
103×53×56 cm, kovová, otočná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
109×55×57 cm, drevená, kovová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
94×46×45 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch

Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch

84×41×35 cm, kovová, plastová
SkladomDoprava zadarmo
110×64×48 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom