










Rozmery 130×80×105 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 98,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Bavlna s prímesou polyesteru Kov Vankúš: Polyester Farba Biela Béžová Rozmery kresla Šírka: 80 cm Priemer sedadla: 60 cm Výška operadla: 42 cm Výška celková: 130 cm Dĺžka ozdobných strapcov: 20 cm Výška od sedadla k zaveseniu: 112 cm Dĺžka závesných lán: 81/101 cm Rozmery stojanu Šírka: 102 cm Hĺbka: 105 cm Výška: 195 cm Priemer tyče: 4,5 cm Maximálne zaťaženie: 130 kg Vyhotovenie Závesné kreslo v boho štýle s vankúšom Závesný stojan je súčasťou balenia Kovová konštrukcia ovinutá mäkkými lanami Kreslo by malo byť chránené pred nepriaznivým počasím Hojdanie nie je len zábava – je to prirodzený spôsob, ako si dopriať pokoj a uvoľnenie v každodennom zhone. Závesné kreslo v boho štýle prinesie do vášho priestoru ľahkosť a harmóniu, či už ho umiestnite na záhradu, terasu alebo do interiéru. Stačí sa pohodlne usadiť, nechať sa jemne pohojdávať a vychutnať si chvíle, ktoré patria len vám. Vytvorte si svoj vlastný relaxačný kút, kde načerpáte novú energiu a spomalíte tempo dňa.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 105 cm |
| Výška: | 130 cm |
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Polstre súčasťou balenia | Ano |
| Typ | Závesné |
| Farba | Biela |
| Vzor | So vzorom |
| Materiál kresla | Bavlna, Polyester, Kov |
| Stojan | Áno |
| Polstrovanie | S polstrovaním |
| Šírka stojana | 102 cm |
| Výška stojana | 195 cm |
| Spôsob ukotvenia | Na ukotvenie |
| Vzhľad | Hojdacie siate |
| Štýl | Moderný |
| Hmotnosť | 19 kg |

Kovové, závesné, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
Z umelého ratanu, s podrúčkami, s polstrami
Skladom
Kovové, závesné, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, kovové, skladacie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
94×56×90 cm, hojdacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hojdacie, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×105×70 cm, kovové, závesné
Skladom
120×90×60 cm, drevené, závesné
Skladom
Hojdacie, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, kovové, skladacie
Skladom
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom