








Rozmery 58×50×87 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia: Oceľ Poťah: Vodeodolný textil Farba Biela Modrá Rozmery Dĺžka: 87 cm Šírka: 50 cm Výška: 58 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: 1,7 kg Rozmer balenia: 63 x 21 x 17 cm Vyhotovenie Súčasťou balenia je prenosná taška Vodeodolný poťah Veľmi ľahká, ale pevná konštrukcia Najlepší spoločník pre letné dni Pohodlie na pláži aj v záhrade Plážové lehátka sú ideálnym spoločníkom pre chvíle odpočinku pri vode, v záhrade aj na cestách. Vďaka ich ľahkej konštrukcii a jednoduchej prenosnosti si môžete dopriať pohodlie prakticky kdekoľvek. Vodeodolný materiál zabezpečuje nenáročnú údržbu a dlhú životnosť, zatiaľ čo pevná konštrukcia poskytuje stabilnú oporu pri relaxácii. Užite si slnečné dni naplno – či už čítate knihu, opaľujete sa alebo len relaxujete s výhľadom na okolitú krajinu.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 87 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Polstre súčasťou balenia | Ano |
|---|---|
| Typ | Pevné |
| Farba | Biela |
| Nožičky | S nožičkami |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Nosnosť | 100 kg |
| Materiál | Ocel, Polyester |
| Materiál poťahu | Vodeodolná látka |
| Materiál konštrukcie | Oceľ |
| Dĺžka | 87 cm |
| Určenie | Plážová |
| Poťah | S poťahom |
| Skladanie | Skladacie |
| Veľkosť | Pre jedného |
| Strieška | Bez striešky |
| Hmotnosť | 0,1 kg |

Závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
SkladomDoprava zadarmo
Skladacie, polohovateľné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
195×110 cm, závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polohovateľné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polohovateľné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, polohovateľné, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Polohovateľné, s polstrami
Skladom
130×100 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
130×100 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, z ratanu, s polstrami
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
130×110 cm, drevené, závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
130×110 cm, drevené, závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové, závesné
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, skladacie, s podrúčkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové
Skladom
Pevné
Skladom
Stohovateľné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hojdacie, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
94×56×90 cm, hojdacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
200×116 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stohovateľné, s polstrami, pevné

Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, s polstrami, pevné
SkladomDoprava zadarmo
Stohovateľné, s podrúčkami, pevné

58×50×87 cm, skladacie, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z ratanu, s polstrami
Skladom
Kovové, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
130×170 cm, bavlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×100 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne