


Rozmery 50×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantný koberec v modernom prevedení zaujme geometrickým vzorom a dizajnérskym spracovaním, ktoré dodáva interiéru jedinečný charakter. Kombinácia jemných línií a neutrálnych farebných odtieňov vytvára harmonický vzhľad vhodný do moderných aj glamour interiérov. Koberec je vyrobený z kvalitného polypropylénu, vďaka čomu je odolný, príjemný na dotyk a jednoducho sa udržiava. Moderný štýl a univerzálne prevedenie robia z koberca ideálny doplnok do obývačky, spálne alebo pracovne.Parametre:▪ Celková hmotnosť: 1,40 kg/m²▪ Výška vlasu: 5 mm▪ Materiál: 100 % polypropylén
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Linda |
| Rozmer | 50x80 cm (4 ks) |
| Dĺžka | 80 cm (4 ks) |

120×170 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×240 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
133×190 cm, tkaný, kusový
Skladom
66×300 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
140×200 cm, tkaný, kusový
Skladom
160×230 cm, tkaný, kusový
Skladom
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
⌀ 160 cm, tkaný, vonkajší
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, kusový, v modernom štýle

160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, tkaný, kusový
Skladom
60×200 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dní
200×300 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový

⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kusový, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×290 cm, tkaný, perzský

200×290 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch

80×150 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Perzský, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní