

Najlepšia cena za posledných 30 dní: 2,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Šalviovo zelená Biela Rozmery Šírka: 70 cm Dĺžka: 90 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Nie je nutné žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
| Šírka: | 70 cm |
|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
| Motív | Bodky |
| Farba | Zelená |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Obojstranné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 90 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
Doprava zadarmo
47×1 cm, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
60×1 cm, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
45×45 cm, s fotkou, štvorcová
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×50 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová, s bodkami
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Štvorcová, s bodkami
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Štvorcová
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
So zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Skladom
45×45 cm, štvorcová, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
Štvorcová, so zipsom, polyesterová
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
60×1 cm, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo