







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Polypropylén: Sivohnedá Rozmery stoličky (+/- 1 cm) Šírka: 47 cm Výška: 82 cm Hĺbka: 51 cm Výška sedadla: 44 cm Hĺbka sedadla: 39 cm Šírka sedadla: 46 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: cca 3,4 kg Vyhotovenie Sada 2 ks jedálenských stoličiek Ergonomicky tvarované sedadlo Možnosť využitia v interiéri aj exteriéri Ľahký sedák so jednoduchou údržbou Odnímateľné nohy pre jednoduché sezónne uskladnenie Odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením pre zachovanie farby Dodávané v demonte Štýlová stolička pre domov aj záhradu Táto moderná stolička je skvelou voľbou pre každodenné využitie doma aj vonku . Vďaka ľahkej, ale odolnej konštrukcii z polypropylénu ju ľahko prenesiete z kuchyne či jedálne na terasu, balkón alebo záhradu . Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri sedení s rodinou, pri práci pri stole aj pri odpočinku na čerstvom vzduchu. Minimalistický dizajn navyše skvele zapadne do moderných interiérov aj vonkajších priestorov, kde vytvorí príjemné miesto pre rýchlu kávu, letné posedenie alebo relaxáciu na slnku .
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Počet miest na sedenie | Pre 2 osoby |
| Materiál sedáku | Plast |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Materiál nôh | Plast |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Nosnosť | 100 kg |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 44 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Sady | Sady |
| Vzhľad | Klasický |
| Tvar opierky | Zaoblená |
| Šírka sedáku | 46 cm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Hĺbka sedadla | 39 cm |

Pre 4 osoby, v modernom štýle, v dekore buk
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v dekore buk
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, so stoličkami
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, drevený, s lavicou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, v dekore buk, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, v dekore dub, so stoličkami
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×265×89 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom