










Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 216,9 € do 235,1 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Zamatová tkanina: Zelená Kov: Matná čierna Rozmery stoličky Šírka: 44,5 cm Šírka sedadla: 44,5 cm Hĺbka: 53 cm Hĺbka sedu: 40 cm Výška: 88,5 cm Výška sedu: 48,5 cm Nosnosť: 110 kg Materiál stola Lamino: Čierny mramorový dekor Kov: Čierna Rozmery stola Dĺžka: 100 cm Šírka: 60 cm Výška: 75 cm Hmotnosť: 15 kg Vyhotovenie Jedálenský set pre 4 osoby Stabilná kovová konštrukcia stola Doska s dekorom mramoru so jednoduchou údržbou Štýlový a výrazný dizajn Dodávané v demonte Štýl, ktorý priťahuje pozornosť Ak hľadáte jedálenský set, ktorý zaujme na prvý pohľad a zároveň ponúkne pohodlie pre každodenné stolovanie, tento model je skvelou voľbou. Kombinácia zamatových stoličiek a výraznej mramorovej dosky dodá priestoru eleganciu aj osobitý charakter. Ideálny pre moderné domácnosti, kde sa dizajn snúbi s funkčnosťou. Premenite svoje stolovanie na zážitok.
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Počet miest | Pre 4 |
| Materiál | Lamino |
| Vlastnosti | So stoličkami |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Počet miest na sedenie | Pre 4 osoby |
| Materiál dosky | Lamino |
| Materiál nôh | Kov |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Poťah | Čalúnená |
| Otočná | Nie |
| Rozkladanie | Bez rozkladania |
| Materiál poťahu | Zamatová tkanina |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Výška stola | 75 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Sady | Sady |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzor | Dvojfarebný |
| Šírka stoličky | 44,5 cm |
| Hĺbka stoličky | 53 cm |
| Nosnosť stoličky | 110 kg |
| Šírka stola | 60 cm |
| Dĺžka stola | 100 cm |
| Výška stoličky | 88,5 cm |

Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, pre 6 osôb, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, so stoličkami, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, plastový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 6 osôb, plastový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, so stoličkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 2 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, plastový, drevený
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 6 osôb, plastový, pre 2 osoby
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, plastový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom