




Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 22,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mäkké a veľmi jemné detské uteráky vyrobený zo saveho froté z prírodnej bavlny, šírka: 70 cm, dĺžka: 140 cm, farba: svetlomodrá, hmotnosť: 450 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Množstvo | Sady |
|---|---|
| Materiál | Froté, Bavlna |
| Farba | Modrá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571327543 |
| Hustota látky | 450 GSM |
| Motív | Zvieratá, Vyšívané, S motívom, So vzorom, S obrázkom |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Pre koho | Bábätká, Chlapci |
| Výrobca | EUROFIRANY |

50×90 cm, v sadách, froté
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, kusový, froté
Na odoslanie o 1 deň
50×90 cm, v sadách, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň

Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
50×90 cm, v sadách, froté
Na odoslanie o 1 deň
Kusový
Skladom
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, bavlnený
Skladom
Kusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, kusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, v sadách, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Skladom


Kusový
Skladom
50×100 cm, kusový, froté
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový
Skladom
Kusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový
Skladom

Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň