




Rozmery 35×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Veľkonočný behúň EASTER03 vyrobený z mäkkého zamatu je elegantnou a útulnou dekoráciou sviatočného stola. Jemná potlač veľkonočných vajíčok dodáva stolovaniu radostnú jarnú atmosféru. Zamatový materiál má jemný lesk, je príjemný na dotyk a vďaka starostlivo spracovaným detailom pôsobí behúň štýlovo a vkusne. Šírka: 35 cm, dĺžka: 140 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 200 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571702463 |
| Hustota látky | 200 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Rozmery | 35 x 140 cm |
| Typ | Behúň |
| Motív | Veľkonočný |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Stojaci, s pumpičkou
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni