







Rozmery 74-85×48×57 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 40,4 € do 40,6 €:
Materiál Zamatová tkanina: Svetlo krémová Kov Plast Rozmery Šírka: 47,5 cm Šírka sedadla: 47,5 cm Hĺbka: 56,5 cm Hĺbka sedu: 35 cm Výška: 73,5 - 84,5 cm Výška sedu: 41,5 - 53 cm Priemer koliesok: 5 cm Celková šírka koliesok: 5 cm Nosnosť: 110 kg Vyhotovenie Dodávané v demonte
| Šírka: | 48 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 57 cm |
| Výška: | 74-85 cm |
| Typ koliesok | Pogumované, Plastové |
|---|---|
| Materiál poťahu | Látka |
| Farba | Béžová |
| Typ | Otočné |
| Materiál nôh | Kov |
| Poťah | Čalúnené |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Nastaviteľnosť | Áno |
| Vzhľad | Kancelárske |
| Otočné | Otočné |
| Materiál poťahu | Zamatová tkanina |
| Výška sedu | 41,5 - 53 cm |
| Materiál koliesok | Guma, Plast |

S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 20 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Otočná, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo

S poťahom z eko kože
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S látkovým poťahom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
72-86×46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
72-86×46×55 cm, herné, otočná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80×160 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

86×45×55 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový
Skladom
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom