







Rozmery 74-85×48×57 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 40,4 € do 40,6 €:
Materiál Zamatová tkanina: Svetlo krémová Kov Plast Rozmery Šírka: 47,5 cm Šírka sedáka: 47,5 cm Hĺbka: 56,5 cm Hĺbka sedu: 35 cm Výška: 73,5 - 84,5 cm Výška sedu: 41,5 - 53 cm Priemer koliesok: 5 cm Celková šírka koliesok: 5 cm Nosnosť: 110 kg Vyhotovenie Dodávané v demonte
| Šírka: | 48 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 57 cm |
| Výška: | 74-85 cm |
| Typ koliesok | Plastové |
|---|---|
| Materiál poťahu | Látka |
| Farba | Béžová |
| Typ | Otočné |
| Materiál nôh | Kov |
| Otočné | Otočné |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Nastaviteľnosť | Áno |
| Vzhľad | Kancelárske |
| Materiál poťahu | Zamatová látka |
| Poťah | Čalúnené |
| Výška sedu | 41,5 - 53 cm |
| Materiál koliesok | Plast, Guma |

Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s látkovým poťahom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, otočná
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, otočná
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s poťahom z eko kože
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
S poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo

72-86×46×55 cm, herné, otočná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotná, s plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Herné, zdravotná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Otočná, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
S poťahom z eko kože
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Herné, zdravotná, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
72-86×46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S plastovými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo