






Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Uterák s lesklou niťou, šírka: 70 cm, dĺžka: 140 cm, farba: čierna, gramáž: 500 GSM, zloženie: 100% bavlna; ozdobná časť: 95% bavlna, 5% polyester.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Polyester, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Farba | Čierna |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571411013 |
| Hustota látky | 500 GSM |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Motív | So vzorom |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Froté, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
50×100 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, kusový
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň