



Rozmery 38×38 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 4,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: Polybavlna Výplň: 100% polyuretánová penová výplň (molitán) Farba Sivá Rozmery Šírka: 38 cm Dĺžka: 38 cm Výška: 6 cm Hmotnosť: 0,545 kg Vyhotovenie Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu Zvyšuje pohodlie a zabezpečuje mäkkosť pri sedení Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu Ochrana pred znečistením a opotrebovaním nábytku Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
| Šírka: | 38 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Umiestnenie | Na stoličky |
|---|---|
| Záhradné | Ano |
| Tvar | Hranaté |
| Farba | Sivá |
| Materiál výplne | Molitan |
| Dĺžka | 38 cm |
| Rozmer | 38 x 38 cm |
| Pripevnenie | Na šnúrky |
| Motív | So vzorom |
| Hmotnosť | 0,545 kg |
| Materiál poťahu | Polyesterová bavlna |

Záhradný, v sadách
Skladom
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný, hranatý
Skladom
36×39 cm, na stoličky, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
37×40 cm, na stoličky
Skladom
38×38 cm, na stoličky, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
38×38 cm, na stoličky, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na lavice, záhradný
Skladom

Na lavice, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na lavice, záhradný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
37×40 cm, na stoličky
Skladom
Záhradný, na kreslá
Skladom
Na stoličky
Skladom
41×38 cm, na stoličky
Skladom

41×38 cm, na stoličky, hranatý
Skladom
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Skladom
Záhradný
Skladom
Záhradný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×39 cm, na stoličky, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na stoličky
Skladom
Záhradný
Skladom
42×41 cm, na stoličky, hranatý
Skladom

Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo