


Rozmery 40×5 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 5,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Materiál poťahu: 100% bavlna Materiál výplne: 100% polyester Farba Čierna Béžová Čierna Rozmery Šírka: 40 cm Dĺžka: 40 cm Hrúbka: 5 cm Hmotnosť: 0,463 kg Vyhotovenie Snímateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips Výplň je súčasťou balenia Odporúčaná teplota prania 30 °C Nebieliť Nesušiť v sušičke na bielizeň
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 5 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Bavlna, Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Bodky |
| Farba | Čierna |
| Materiál výplne | 100% polyester |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer vankúša | 40 x 40 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 40 cm |
| Hmotnosť | 0,463 kg |

Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, štvorcový
Skladom
50×50 cm, na spanie, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Anatomický, cestovný, atypický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, dekoračný, okrúhly
Skladom
30×15 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, jednofarebný
Skladom

Na spanie, štvorcový
Skladom
45×45 cm, na spanie, s výplňou z ovčej vlny
Skladom

Na spanie, dekoračný, okrúhly
Skladom
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×10 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Skladom
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
50×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
39×7 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo