



Rozmery 50×70 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 9,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Povrchový materiál: Vrchná vrstva – 100% mikrovlákno (85 g/m²) | Spodná vrstva: netkaná textília (35 g/m²) Výplň: 100% polyester - kuličkové vlákno Farba Biela Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Hmotnosť: 740 g Vyhotovenie Antialergické materiály Mäkký, odolný a ľahký Jemný a hladký povrch vankúša Látka certifikovaná OEKO-TEX ® Standard 100 Odporúčaná teplota prania: 40 °C (podľa štítku výrobcu) Možno sušiť v sušičke na nízku teplotu Nebieliť, nežehliť
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Farba | Biela |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Materiál výplne | 100% polyester |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Antialergický | Áno |
| Odporúčané pre | Jednolôžko štandard, Dvojlôžko štandard |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Dĺžka | 70 cm |
| Pre alergikov | Pre alergikov |
| Hmotnosť | 0,74 kg |
| Váha vankúša | 740 g |

Anatomický, antialergický, s poťahom z polyesteru
Skladom
Na spanie, bavlnený, s výplňou z peria
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni

Na spanie, cestovný, antialergický
Skladom
45×45 cm, s výplňou z peria, štvorcový
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Anatomický, z pamäťovej peny, obdĺžnikový

70×90 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Na odoslanie o 5 dní
Na spanie, štvorcový, jednofarebný
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
46×46 cm, dekoračný
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický, z pamäťovej peny, obdĺžnikový

Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, anatomický, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
Na spanie, jednofarebný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
Na spanie
Skladom
Na spanie, štvorcový
Skladom
60×195 cm, na spanie, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom

Na spanie, s výplňou z peria

70×90 cm, anatomický, antialergický
Doprava zadarmo

70×90 cm, na spanie, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, anatomický, obdĺžnikový

Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo