


Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 7,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Materiál poťahu: 100% polyester Materiál výplne: 100% polyester Farba Sivá Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Hrúbka: 8 cm Hmotnosť: 0,46 kg Vyhotovenie Snimateľný a pratelný poťah so zapínaním na zips Výplň je súčasťou balenia Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nebieliť Nesušiť v sušičke na bielizeň Nechajte sa inšpirovať Dekoračné vankúšiky Bytový textil Deky a prehozy Koberce Obliečky na vankúše Závesy a záclony
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Sivá |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Materiál výplne | 100% polyester |
| Zapínanie | Zips |
| Vzor | Bez vzoru |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 45 cm |
| Hmotnosť | 0,46 kg |

Anatomický, antialergický, s poťahom z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, anatomický, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, antialergický, bavlnený

70×90 cm, na spanie, antialergický
Doprava zadarmo
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, antialergický, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×45 cm, na spanie, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, štvorcový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, antialergický, obdĺžnikový
Skladom
50×70 cm, z pamäťovej peny, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, anatomický, obdĺžnikový

40×60 cm, anatomický, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, bavlnený, s výplňou z peria
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, na spanie, obdĺžnikový
Doprava zadarmo
Antialergický, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo