

















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 84,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Stoličky: Polypropylén – čierna Stolík: Kov – čierna Rozmery stoličky Šírka: 54 cm Šírka sedadla: 30–46 cm Šírka operadla: 52,5 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedenia: 41 cm Výška: 82,5 cm Výška sedenia: 45 cm Výška operadla: 39 cm Výška od zeme k područkám: 65 cm Nosnosť: 120 kg Rozmery stolíka Dĺžka: 50 cm Šírka: 50 cm Výška: 70 cm Hmotnosť: 2,5 kg Vyhotovenie Praktický a mobilný záhradný set Vhodný aj na menší balkón alebo terasu Stolička stohovateľná Nohy stoličky sú odnímateľné pre jednoduché sezónne skladovanie Madlo uprostred stolíka pre jednoduché prenášanie Odolná kovová konštrukcia stolíka Plast nie je UV stabilný, stoličky odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením Dodávané v demonte
| Materiál | Plast, Kov |
|---|---|
| Vlastnosti | Stohovateľný |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Otočné | Nie |
| Výška sedu | 45 cm |
| Materiál stoličky | Plast |
| Materiál stola | Kov |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzor | Jednofarebný |
| Sady | Sady |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzhľad opierky | Klasický |
| Počet miest na sedenie | Pre 2 osoby |
| Hĺbka stoličky | 55 cm |
| Šírka stoličky | 54 cm |
| Výška stoličky | 82,5 cm |
| Výška stola | 70 cm |
| Hmotnosť | 11,3 kg |
| Priemer stola | 50 cm |

Kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený
Skladom
Drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Ratanový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevený, skladací
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, stohovateľný
Skladom
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený
Skladom
Kovový
Doprava zadarmo
Kovový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, stohovateľný
Skladom

Polohovateľný
Skladom
Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Kovový, stohovateľný
Skladom
Ratanový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň



Kovový, stohovateľný
Skladom
Kovový, stohovateľný, výška
Skladom
Ratanový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Ratanový, stohovateľný
Skladom
Ratanový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Kovový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Drevený
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo