















Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 84,1 € do 84,6 €:
Materiál Stoličky: Polypropylén – hnedá Stolík: Kov – čierna Rozmery stoličky Šírka: 54 cm Šírka sedáku: 30–46 cm Šírka operadla: 52,5 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedu: 41 cm Výška: 82,5 cm Výška sedu: 45 cm Výška operadla: 39 cm Výška od zeme k opierkam: 65 cm Nosnosť: 120 kg Rozmery stolíka Dĺžka: 50 cm Šírka: 50 cm Výška: 70 cm Hmotnosť: 2,5 kg Vyhotovenie Praktický a mobilný záhradný set Vhodný aj na menší balkón alebo terasu Stohovateľná stolička Nohy stoličky sú odnímateľné pre jednoduché posezónne skladovanie Madlo uprostred stolíka pre jednoduché prenášanie Odolná kovová konštrukcia stolíka Plast nie je UV stabilný, stoličky odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením Dodávané v demonte
| Materiál | Plast, Kov |
|---|---|
| Vlastnosti | Stohovateľný |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Otočné | Nie |
| Výška sedu | 45 cm |
| Materiál stoličky | Plast |
| Materiál stola | Kov |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzor | Jednofarebný |
| Sady | Sady |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzhľad opierky | Klasický |
| Počet miest na sedenie | Pre 2 osoby |
| Hĺbka stoličky | 55 cm |
| Šírka stoličky | 54 cm |
| Výška stoličky | 82,5 cm |
| Výška stola | 70 cm |
| Hmotnosť | 11,3 kg |
| Priemer stola | 50 cm |

Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevený
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, stohovateľný
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kovový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, skladací, priemer
SkladomDoprava zadarmo


Ratanový, stohovateľný
Skladom
Drevený
Skladom
Kovový, stohovateľný
Skladom

Drevený, skladací
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo