











Rozmery 88×48×60 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 51,8 € do 58,6 €:
Materiál Zamatová látka: Ružová Kov: Zlatá Rozmery ( ± 1 cm) Šírka: 49 cm Výška: 88 cm Hĺbka: 60 cm Výška sedu: 49,5 cm Hĺbka sedadla: 40 cm Šírka sedadla: 48 cm Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: cca 5 kg Vyhotovenie Moderná čalúnená jedálenská stolička Ergonomicky tvarované sedadlo Výrazné kovové podnožie v zlatej farbe Využitie v interiéri Dodávané v demonte Moderná stolička pre štýlový a pohodlný interiér Zamatová jedálenská stolička SPLIT VELVET so zlatými nohami zaujme na prvý pohľad elegantným vzhľadom a nádychom luxusu. Jemné prešívanie v kombinácii s hebkým zamatovým poťahom vytvára príjemné a pohodlné sedenie pre každodenné využitie. Stabilné kovové nohy vo zlatom vyhotovení dodávajú stoličke nielen pevnosť, ale aj štýlový akcent, ktorý oživí každý interiér. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa stolička ľahko kombinuje s rôznymi typmi stolov aj doplnkov a skvele zapadne do jedálne, obývacieho priestoru aj modernej pracovne. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú skombinovať komfort, praktickosť a výrazný dizajnový prvok.
| Šírka: | 48 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
|---|---|
| Materiál sedáku | Látka |
| Čalúnené | Ano |
| Materiál | Kov |
| Farba | Ružová |
| Materiál nôh | Kov |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Materiál poťahu | Zamatová látka |
| Otočné | Nie |
| Sady | Kusové |
| Výška sedu | 49,5 cm |
| Nosnosť | 110 kg |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | Klasický |
| Šírka sedadla | 48 cm |
| Hĺbka sedadla | 40 cm |
| Hmotnosť | 5 kg |

88×44×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
88×44×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×48×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
88×49×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
86×45×54 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
87×54×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
87×54×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
86×45×54 cm, drevená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×54×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
87×54×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Čalúnená, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
88×54×60 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 15 e-shopoch
Skladom
88×54×60 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 15 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V škandinávskom štýle, v retro štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Čalúnená, v dekore buk, v škandinávskom štýle

88×44×53 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 16 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×44×53 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 16 e-shopoch
Skladom
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 15 e-shopoch
Skladom
V škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 16 e-shopoch
Skladom
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
88×44×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×44×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Drevená, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo