









Rozmery 58×50×87 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia: Oceľ Poťah: Vodoodolný textil Farba Tyrkysová Ružová Hnedá Rozmery Dĺžka: 87 cm Šírka: 50 cm Výška: 58 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: 1,7 kg Rozmer balenia: 63 x 21 x 17 cm Vyhotovenie Súčasťou balenia je prenosná taška Vodoodolný poťah Veľmi ľahká, ale pevná konštrukcia Najlepší spoločník pre letné dni Pohodlie na pláži aj v záhrade Plážové lehátka sú ideálnym spoločníkom pre chvíle oddychu pri vode, v záhrade aj na cestách. Vďaka ich ľahkej konštrukcii a jednoduchej prenosnosti si môžete dopriať pohodlie prakticky kdekoľvek. Vodoodolný materiál zaisťuje nenáročnú údržbu a dlhú životnosť, zatiaľ čo pevná konštrukcia poskytuje stabilnú oporu pri relaxácii. Užite si slnečné dni naplno – či už si čítate knihu, opaľujete sa alebo len relaxujete s výhľadom na okolitú krajinu.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 87 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Skladacie | Ano |
|---|---|
| Typ konštrukcie | Pevné |
| Farba | Modrá |
| Nožičky | S nožičkami |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Nosnosť | 100 kg |
| Materiál | Ocel, Polyester |
| Materiál poťahu | Vodeodolná látka |
| Materiál konštrukcie | Oceľ |
| Dĺžka | 87 cm |
| Určenie | Plážová |
| Poťah | S poťahom |
| Skladanie | Skladacie |
| Veľkosť | Pre jedného |
| Strieška | Bez striešky |
| Hmotnosť | 0,1 kg |

58×50×87 cm, skladacie, pevné
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z umelého ratanu, pojazdné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Skladom
88×70×220 cm, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Z umelého ratanu, pojazdné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Drevené, skladacie, z akáciového dreva
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Skladom
Pevné

S polstrami, pevné
Skladom
114×65 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, pevné

35×46×155 cm, skladacie, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, pevné
SkladomDoprava zadarmo
2×49×137 cm, hojdacie, so strieškou
SkladomDoprava zadarmo
31×66×192 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, kovové, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Skladacie, polohovacie, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie

58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×155 cm, skladacie, kovové
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×57×187 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, kovové, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
S polstrami, pevné
Skladom
S polstrami, pevné
Skladom
31×66×192 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pevné

83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×100 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
130×170 cm, bavlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

Drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom