








Rozmery 58×50×87 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia: Oceľ Poťah: Vodeodolný textil Farba Krémová Béžová Zelená Rozmery Dĺžka: 87 cm Šírka: 50 cm Výška: 58 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: 1,7 kg Rozmer balenia: 63 x 21 x 17 cm Vyhotovenie Súčasťou balenia je prenosná taška Vodeodolný poťah Veľmi ľahká, ale pevná konštrukcia Najlepší spoločník pre letné dni Pohodlie na pláži aj záhrade Plážové lehátka sú ideálnym spoločníkom pre chvíle odpočinku pri vode, na záhrade aj na cestách. Vďaka ich ľahkej konštrukcii a jednoduchej prenosnosti si môžete dopriať pohodlie prakticky kdekoľvek. Vodeodolný materiál zaisťuje nenáročnú údržbu a dlhú životnosť, zatiaľ čo pevná konštrukcia poskytuje stabilnú oporu pri relaxácii. Užite si slnečné dni naplno – či už si čítate knihu, opaľujete sa alebo len relaxujete s výhľadom na okolitú krajinu.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 87 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Skladacie | Ano |
|---|---|
| Typ konštrukcie | Pevné |
| Nožičky | S nožičkami |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Nosnosť | 100 kg |
| Materiál | Ocel, Polyester |
| Materiál poťahu | Vodeodolná látka |
| Materiál konštrukcie | Oceľ |
| Dĺžka | 87 cm |
| Určenie | Plážová |
| Poťah | S poťahom |
| Skladanie | Skladacie |
| Veľkosť | Pre jedného |
| Strieška | Bez striešky |
| Hmotnosť | 0,1 kg |

58×50×87 cm, skladacie, pevné
SkladomDoprava zadarmo
90×60×160 cm, drevené, polohovacie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladacie, polohovacie, z akáciového dreva
Skladom
Polohovacie

Pojazdné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
30×57×187 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polohovacie

58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, skladacie, hojdacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×67×158 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
34×57×200 cm, drevené, polohovacie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×60×160 cm, drevené, skladacie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, pojazdné

Drevené, pevné

Z akáciového dreva, s polstrami
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Z umelého ratanu, pojazdné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Drevené, pevné

So strieškou, kovové, s polstrami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
35×46×155 cm, skladacie, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
30×57×187 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Skladacie, polohovacie, kovové

110×66×201 cm, drevené, polohovacie
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
152×139×202 cm, so strieškou, pojazdné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, kovové, pojazdné

99×57×69 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, kovové, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
58×50×87 cm, skladacie, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×210 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
45×28×58 cm, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
23×198 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S vankúšom, polyesterová, antialergická
Skladom