











Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 10,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: 100% polyester - mikrovlákno Výplň: Silikónové vlákno Gramáž vrchnej časti: 70 g/m 2 Gramáž výplne: 90 g/m 2 Farba Sivá Hnedá Oranžová Hmotnosť s obalom: 650 g Rozmery +/- 5 % 140 x 200 cm Podrobnosti Chladivá ľahká letná prikrývka Jemný a hebký vrchný materiál prikrývky Odporúčaná teplota prania: 30 °C (podľa štítku výrobcu)
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Tkané |
| Motív | Kvetiny |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Antialergický | Áno |
| Odporúčané pre | Jednolôžko štandard |
| Ročné obdobie | Letné |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Schopnosť izolácie prikrývky | Chladivá |
| Povrchový materiál | 100% mikrovlákno |
| Pre alergikov | Pre alergikov |
| Materiál výplne | Silikónové vlákno |
| Hmotnosť | 0,65 kg |

220×200 cm, vlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Bavlnená, tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, vianočná, tkaná
SkladomDoprava zadarmo
150×200 cm, vlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vianočná, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
150×200 cm, bavlnená, tkaná
Na odoslanie o 2 dni
220×200 cm, vlnená
Na odoslanie o 1 týždeň
200×220 cm
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaná, z mikroplyšu, s barančekom
Na odoslanie o 1 deň
Z mikroplyšu, s barančekom, jednofarebná
Skladom
150×200 cm, bavlnená, tkaná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
130×170 cm, tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, z mikroplyšu
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
150×200 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, z mikroplyšu
Skladom
220×240 cm, bavlnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Prešívaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
150×200 cm, pikniková, pletená
Skladom
Fleecová, tkaná, jesenná
Skladom
Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Fleecová, tkaná
Skladom
150×200 cm, tkaná, s kvetinovým motívom
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, tkaná, s bodkami
Na odoslanie o 2 dni
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 1 týždeň
150×200 cm, vlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
160×180 cm, vyhrievacia
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo