












Rozmery 200×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 10,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: 100% polyester - mikrovlákno Výplň: Silikónové vlákno Gramáž vrchnej časti: 70 g/m 2 Gramáž výplne: 90 g/m 2 Farba Sivá Ružová Hmotnosť s obalom: 650 g Rozmery +/- 5 % 140 x 200 cm Podrobnosti Chladiaca ľahká letná prikrývka Jemný a hebký vrchný materiál prikrývky Odporúčaná teplota prania: 30 °C (podľa štítku výrobcu)
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Tkané, Prešívané |
| Motív | Kvetiny |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Antialergický | Áno |
| Odporúčané pre | Jednolôžko štandard |
| Ročné obdobie | Letné |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Schopnosť izolácie prikrývky | Chladivá |
| Povrchový materiál | 100% mikrovlákno |
| Pre alergikov | Pre alergikov |
| Materiál výplne | Silikónové vlákno |
| Hmotnosť | 0,65 kg |

200×200 cm, pikniková, pletená
Skladom
Z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, tkaná
Skladom
Z mikroplyšu
Skladom
Tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, vlnená, tkaná
Doprava zadarmo
Prešívaná, fleecová, s kvetinovým motívom
Na odoslanie o 1 deň
Fleecová, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo