











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 57,35 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha z kolekcie Force je odolná objektová podlahová krytina určená pre domácnosti aj komerčné priestory. Vďaka vysokej záťažovej triede 23–33 je vhodná do miestností s intenzívnym pohybom, ako sú obývačky, kuchyne, chodby, kancelárie či iné frekventované priestory. Moderný homogénny dekor s jemnými kamienkami dodáva interiéru nadčasový a univerzálny vzhľad. Celková hrúbka približne 2,5 mm zabezpečuje dobrú odolnosť pri každodennom používaní a zároveň príjemný komfort pri chôdzi. PVC podlaha z kolekcie Force pomáha tlmiť kročajový hluk, je vodeodolná pri správnej montáži a eliminuje pocit studenej podlahy. Vďaka dobrej tepelnej vodivosti je vhodná aj na podlahové vykurovanie. ▪ Celková hrúbka: 2,5 mm ▪ Nášľapná vrstva: 0,60 mm ▪ Celková hmotnosť: 2,5 kg/m² ▪ Zvuková izolácia: 10 dB ▪ Trieda horľavosti: Bfl-s1
| Šírka: | 2 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Svetlý |
| Dekor | Betón |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Béžová |
| Záťažová trieda | 23 - domácnosť; vysoká záťaž,33 - komerčné priestory; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Vhodný pod kolieskovú stoličku |
| Kolekcia | Force |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.6 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 200 cm |

PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, - click systém
Skladom
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, - click systém
Skladom
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, - click systém, dekor betón
Skladom

PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vinylová, vodeodolná
Skladom
Vinylová, - click systém
Skladom
PVC, svetlá
Na odoslanie o 5 dní
20×129 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, vodeodolná
Skladom
300×400 cm, PVC, svetlá
SkladomDoprava zadarmo
Vinylová, dekor dub, vodeodolná
Skladom
PVC, svetlá, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeň
91×1 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, tmavá
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, dekor betón, vodeodolná
Skladom
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová
PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, svetlá, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, - click systém
Skladom
Vinylová, - click systém, dekor dub
Skladom
Vinylová, - click systém
Skladom
Vinylová, dekor dub, vodeodolná
Skladom
V rustikálnom štýle, matný, v provence štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo