






Rozmery 85-105×45×49 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 40,4 € do 40,6 €:
Materiál Zamatová tkanina: Modrá Kov: Čierna Rozmery Šírka: 45,5 cm Šírka sedáku: 34 cm Hĺbka: 49 cm Hĺbka sedu: 36 cm Výška: 85-105 cm Výška operadla: 26 cm Výška sedu: 63-83,5 cm Hmotnosť: 6 kg Nosnosť: 120 kg Vyhotovenie Plne otočné sedadlo Výškovo nastaviteľná - 4 stupne nastavenia výšky Protišmyková základňa proti poškriabaniu podlahy Dodávané v demonte Pri skladaní je nutné odstrániť plastový ochranný kryt v hornej časti piestu
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 49 cm |
| Výška: | 85-105 cm |
| Typ nôh | Otočné |
|---|---|
| Materiál poťahu | Látka |
| Materiál | Plastové |
| Farba | Modrá |
| Materiál nôh | Kov |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Nastaviteľnosť | Áno |
| Poťah | Čalúnená |
| Výška sedu | 63 - 83,5 cm |
| Otočná | Áno |
| Opierka | Na nohy |
| Opierka chrbta | S opierkou chrbta |
| Tvar sedadla | Okrúhle |
| Hmotnosť | 6 kg |

85-105×45×49 cm, otočná, plastová
Dostupné v 15 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Otočná, plastová, s látkovým poťahom
Dostupné v 15 e-shopoch
Skladom
Otočná, v modernom štýle, čalúnená
Dostupné v 15 e-shopoch
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90-111×46×48 cm, otočná, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
110×64×48 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
85-105×45×49 cm, otočná, plastová
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Otočná, plastová, s látkovým poťahom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastová, v dekore buk, čalúnená

Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
88×64×45 cm, kovová, otočná
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
89×51×52 cm, kovová, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
90-111×46×48 cm, otočná, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90-111×46×48 cm, otočná, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, otočná, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, otočná, v modernom štýle
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo